Nice SD Endüstriyel Kapı Motorunu

İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en uygun bütçeyle gelişmiş teknolojinin faydalarından bir parça bile olsa sunmak bizim için en değerli unsurlardan olmaktadır . Nice markasının geliştirdiği ve akıllı sistemlere sahip otomasyon dünyasında kendinize uygun olanı bulmak çok kolay olacaktır  . Endüstriyel alanlarınız da kullanımınıza sunulmakta olan Nice SD Endüstriyel Kapı Motoru gelişen teknolojinin en iyi örneklerinden birisi olmaktadır . Konforlu bir yaşam imkanı sunan ve zarif dizaynı sayesinde göze hoş gelen yapısı ile görüntü kirliliğine yol açmayacaktır . Ufak yapısı sayesinde alandan kazandıran ve işinize engel teşkil etmeden devam edebilmenize yardımcı olacaktır . Nice SD Endüstriyel Kapı Motorunun bazı teknik özellikleri arasında ,  Seksiyonel kapılar için 230 VAC Monofaze , Trifaze olarak ise 380 VAC akım ile çalışmaktadır . 600 kilo grama kadar taşıma kapasitesi bulunan mekanik eletronik limit switch li olması kullanım ve kurulum zaman aşamasını minimuma indirgemektedir . Daha iyi ve daha güçlü yapısı sayesinde sizler için uzun ömürlü olması yanı sıra cebinizden de tasarruf edeceğiniz bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır . Her zaman güvenle tercih edebileceğiniz ilk seçim olan Nice markasının otomasyon sistemleri üzerine çeşitli ar-ge çalışmaları yapması sonucunda siz değerli müşterilerin geri dönüşlerini dikkate alarak daha faydalı ürünler imal edilmektedir . Nice SD Endüstriyel Kapı Motoru bunların en iyi örneklerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır . Kolay kurulumu sayesinde zaman kaybını önleyerek hızlı bir biçimde çalıştırmaya imkan sağlayacaksınız . Motor direkt olarak kapının şaftına bağlanmaktadır  . Motor kabloları söketli olduğundan her hangi bir karışıklık olmadan sıkıntısız bir biçimde bağlanabilmektedir . Bronz redüktöre sahip olan Nice SD Endüstriyel Kapı Motoru sürekli yağlama özelliği sayesinde yanmayacak ve uzun yıllar boyunca kullanabileceksiniz . 140 Nw kuvvete sahiptir . 24 Rpm hıza kadar çıkabilmektedir . Daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden bizlere ulaşın . Ürünlerimizin çeşitli iskonto oranları vardır , size özel olanı belirlemek için lütfen iletişime geçin . 2 yıl garanti kapsamı içerisinde bulunan ürünlerimizin aynı zamanda  , aynı 2 yıl içerisinde bulunan doğru montaj yapıldığına dair teknik servis garantisi de bulunmaktadır . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz .

2 thoughts on “Nice SD Endüstriyel Kapı Motorunu”

  1. Meltem Ozkol

    Ufak boyutlarda olmasına rağmen güçlü ve sağlam bir kapı motoru. Ufak olması büyük avantaj ayrıca. Müşteri temsilcilerinden fazlasıyla bilgi aldım sağolsunlar kafamdaki tüm soruları cevapladılar.

  2. Nice kapı motorlarının 2 senedir bayiliğini yapıyoruz. Alıp müşterimize verdiğimiz hiç bir üründe bugüne dek en ufak şikayet almadık. Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı bir firma.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir